אישור רואה חשבון על הכנסות עצמאי

נתבקשתם על ידי גורם מסוים להגיש תלושי שכר אחרונים אך אתם מנהלים עסק עצמאי ואין לכם תלושים? המסמך שאתם צריכים להגיש במקום תלושי השכר הוא אישור רואה חשבון על הכנסות עצמאי וזה אומר שיהיה עליכם לגשת לרואה חשבון עם כל הנהלת החשבונות שלכם לתקופה הנדרשת ולכל הפחות השנה האחרונה והוא יפיק עבורכם את האישור הנדרש.

 

למה נועד אישור רואה חשבון על הכנסות?

ישנם לא מעט מקרים בהם עלינו לדווח על הכנסותינו לגורמים שונים מולם אנו מתנהלים, על מנת שאלו יוכלו להעריך את רמת החיים שלנו. זה יכול להיות בית משפט שמבקש לקבל תמונה על הכנסותינו במאבק משפטי כלכלי, זאת יכולה להיות קרן מלגות המבקשת מאיתנו להצהיר על הכנסותינו בכדי לבחון האם אנו זכאים למלגה וזה יכול להיות גם הבנק שדורש מאיתנו דיווח על הכנסות על מנת לקבוע את מסגרת האשראי ואפילו על מנת להפיק כרטיס אשראי. במידה ואתם שכירים במקום עבודה מסודר, תתבקשו להגיש תלושי שכר של 3, 6 החודשים האחרונים או יותר. במידה ואתם עצמאיים, אין לכם תלושי שכר להציג ובמקרה כזה, תידרשו להגיש אישור רואה חשבון על הכנסות.

 

על סמך מה נכתב האישור?

על מנת שרואה חשבון יוכל להעניק לכם אישור רואה חשבון על הכנסות עצמאי, עליו לבחון את ההכנסות שלכם בפועל עבור התקופה המבוקשת ולכל הפחות השנה האחרונה. רואה החשבון יבחן את הנהלת החשבונות שלכם, את דיווחי ההכנסות שלכם לרשויות המס ובהתאם לכך יפיק אישור המפרט את הכנסותיכם בשנה הקלנדרית האחרונה, או מעבר לכך, הכל על פי הצורך. כל אישור שיינתן חייב להישען על אסמכתאות הנהלת חשבונות של הכנסותיכם בפועל. מרבית העצמאים עובדים עם רואה חשבון שמלווה אותם בכל עת ונעזרים בשירותיו גם לצורך הפקת אישור רואה חשבון על הכנסות.

אם אינכם עובדים עם רואה חשבון קבוע ואתם זקוקים לאישור על הכנסותיכם במהירות וביעילות, משרד רואה חשבון פיליפ אוסלנדר עומד לרשותכם בכל עת. צרו איתנו קשר עוד היום בטלפון 054-5552070 ונדריך אתכם לגבי המסמכים שתצטרכו להביא איתכם בכדי שנפיק עבורכם את האישור הנדרש. פרטים נוספים תוכלו למצוא באתר המשרד

שתף את המאמר ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest

לפגישת ייעוץ מלאו פרטים או חייגו: 054-555-2070

© כל הזכויות שמורות לפיליפ אוסלנדר – רואה חשבון | נבנה ע"י Adactive

דילוג לתוכן