כמה עולה רואה חשבון?

בבחירת רואה חשבון מחיר השירות הוא בהחלט פרמטר חשוב שעלינו לבחון לצד הרמה המקצועית ועומק חבילת השירות המוענקת לנו. יחד עם זאת, מרגע שהבנתם כמה עולה רואה חשבון, חשוב שתמקדו את מאמצי הבחירה שלכם בהיבטים המקצועיים, בהמלצות ובחוות דעת מקצועיות שאתם יכולים להשיג על רואה החשבון שאותו אתם בוחנים. רואה חשבון מקצועי ומעט יקר, יכול לעלות לכם, בסופו של דבר, זול יותר מרואה החשבון הזול ביותר שתמצאו.

 

סוג ההתאגדות והשפעתו על עלות רואה החשבון?

לפני שננסה לענות על שאלה זאת חשוב להבין שראיית חשבון הוא שירות שיכול להיראות שונה לחלוטין מעסק לעסק. ראיית חשבון לפיצוציה, אינה דומה לראיית חשבון לחברת תקשורת ואינה דומה לראיית חשבון לעסק בינלאומי, לעמותה או לאגודה חקלאית. על כן, השאלה כמה עולה רואה חשבון לעוסק פטור, תקבל תשובה שונה מהשאלה כמה עולה רואה חשבון לעוסק מורשה, שבתורה תקבל תשובה שונה מהשאלה כמה עולה רואה חשבון לחברה בע"מ. ביקורת לחברה בע"מ דורשת ניהול חשבונות דו צדדי, טיפול בכל נושא המניות של החברה, בניית דו"ח רווח והפסד ומאזן בסוף כל שנה והתנהלות על פי כללים חשבונאיים מחמירים יותר שדורשים עבודה רבה יותר של רואה החשבון, ועל כן גם תעלה יותר מאשר ביקורת פשוטה לעוסק מורשה ולבטח מזו של עוסק פטור.

 

אז כמה עולה רואה חשבון?

על השאלה כמה עולה רואה חשבון לחודש, אתם יכולים לקבל תשובות שנעות בין מאות שקלים בודדות (בדרך כלל החל מ-200 ₪ לחודש) ועד אלפי ואף עשרות ומאות אלפי שקלים לחודש עבור חברות גדולות. עלות זו מושפעת גם מהיקף השירות המסופק, קרי ראיית חשבון בלבד, ראיית חשבון והנהלת חשבונות, תוספת ייעוץ עסקי, ליווי צמוד של עסקאות וכן הלאה. בהתאם לכך, אפילו על השאלה כמה עולה רואה חשבון לעמותה שהיא מוסד ללא כוונות רווח, תקבלו תשובות שונות בהתאם למעורבות של רואה החשבון בניהול החשבונאי של העסק.

משרד רואה חשבון פיליפ אוסלנדר מציע שירותי ראיית חשבון לכל סוגי העסקים ותמיד תמיד במחירים הוגנים ותחרותיים. צרו איתנו קשר עוד היום בטלפון 054-5552070 או בקרו אותנו באתר האינטרנט.

שתף את המאמר ברשתות החברתיות

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest

לפגישת ייעוץ מלאו פרטים או חייגו: 054-555-2070

© כל הזכויות שמורות לפיליפ אוסלנדר – רואה חשבון | נבנה ע"י Adactive

דילוג לתוכן